Доставка

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА здійснюється на території України у відділення  Нової пошти, якщо вартість замовлення дорівнює або більша за 3000 грн. Умови персональної дисконтної системи при цьому діють. Якщо вартість замовлення менша за 3000 грн., доставка здійснюється за рахунок покупця за тарифами Нової пошти.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА не поширюється на категорії товарів: аксесуари, промо та благодійні акції.

Окремі доставки кожної товарної позиції з одного замовлення також оплачуються окремо.

Покупець також оплачує за свій рахунок суму комісій грошових переказів за придбаний товар (2% від суми замовлення + 20 грн), в т.ч. «післяплатою» компанії-перевізника. З метою уникнення додаткових комісій при оплаті замовлення ми рекомендуємо безпечну форму оплати безпосередньо на сайті через систему електронних платежів ПриватБанку Liqpay або за допомогою Приват24 на карту ПриватБанку (в деяких випадках банк стягує додаткову комісію).

Відправлення Вашого замовлення по Україні здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надходження замовлення. Виконання цього терміну залежить від наявності товару на складі інтернет-магазину, а також в роздрібній мережі магазинів в м. Києві.

Увага! У зв’язку з ситуацією в країні, доставка в АР Крим, а також в міста і населені пункти тимчасово окупованих областей не здійснюється!

МОЖЛИВІ СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

  • Доставка Новою поштою по Україні

Замовлення доставляється у відділення Нової пошти у Вашому населеному пункті. Номер відділення (складу) узгоджується з покупцем. Можливо замовити адресну доставку товару кур’єрами Нової пошти. Вартість доставки та інших комісій — згідно з тарифами Нової пошти.

Зверніть Вашу увагу!!! За правилами Нової пошти безкоштовно посилки зберігаються у відділенні лише 5 робочих днів. Замовлення, що не забрали з відділення в цей термін, буде повернуто.

  • Самовивіз в офісі в Києві

Забрати й оплатити замовлення самостійно Ви можете тільки за даною адресою: м Київ, (Шевченківський район), вул. Кирило-Міфодієвська, 2, 1-й поверх, офіс Компанії Viani (10 хвилин від станції метро КПІ). Необхідно заздалегідь попередити менеджера, зателефонувавши за телефонами: (095)203-63-78,  

  • Доставка товару за межі України
  • Ви можете замовити товар за межі України. Доставка здійснюється за рахунок покупця згідно з тарифами перевізника. Для уточнення деталей доставки в інші країни зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном: +38 (095) 203-63-78.